Tenis stołowy

Kochani - zawodnicy Naszego Klubu reprezentują swoje szkoły i oczywiście nasz Klub na arenach gminnych, powiatowych, jak również wojewódzkich. Swoją postawa nawiązują do przestrzegania zasad fair play, respektowania zasad i szacunku dla swojego przeciwnika. Stanowią o sile gminnego tenisa stołowego, dając świadectwo znakomitych umiejętności sportowych. Młodzi adepci tenisa stołowego od momentu powstania sekcji, biorą udział w wielu zawodach sportowych, na których odnoszą sukcesy.

Jeśli tylko macie ochotę - poczytajcie o zawodach, turniejach i akcjach w jakich wzięliśmy udział...

19.12.2017.

W dniu 19.12.2017r. w sali Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Grubby w Sławkowie, odbył się indywidualny turniej tenisa stołowego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. W rozgrywkach zebraliśmy całą pulę, gdyż każde z naszych zawodników wygrywało w poszczególnych kategoriach. Szkoła Podstawowa

Chłopcy:

1. Jan Maruszak

2. Łukasz Kostrucha

Szkoła Gimnazjalna

Chłopcy:

1. Miłosz Cegielski

2. Oskar Lempek

3. Michał Kostrucha

Dziewczęta:

1. Sandra Michalska

Obecnie przygotowujemy się do kolejnych zawodów, które już niebawem. TRZYMAJCIE KCIUKI

12.11.2017.

Dnia 11 listopada z okazji Święta Niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie zorganizował otwarty turniej tenisa stołowego, tym samym upamiętniając ten szczególny dla Polaków dzień. Wśród zawodników reprezentujących nasz klub najlepiej zaprezentował się Miłosz Cegielski, który przegrał w pięknym stylu z zawodnikiem, który reprezentuje swój klub w I lidze tenisa stołowego. Zabrakło trochę szczęścia, gdyż wszystkie swoje sety przegrał na przewagi. Na IV miejscu uplasował się Oskar Lempek.

Po raz pierwszy w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie, odbyły się drużynowe zawody tenisa stołowego dla szkół podstawowych. Drużyna dziewcząt w składzie Klaudia Lemańska i Julita Dolińska wygrały turniej tym samym zakwalifikowały się do rejonowego turnieju, w którym będą reprezentować nasz powiat. Chłopcy w składzie Jan Maruszak, Oskar Lempek i Mateusz Kostrucha po zaciętym meczu ze szkołą z Wąpierska zajęli III miejsce. Turniej wygrała drużyna Zespołu Szkół nr 2 w Działdowie.

W dniu 23.10.201r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Działdowie miały miejsce drużynowe mistrzostwa szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym. Nosi zawodnicy reprezentowali Szkołę Podstawową im. Andrzeja Grubby w Sławkowie. Dziewczęta nie mając sobie równych, wygrały wszystkie swoje pojedynki i zajęły pierwsze miejsce. W kategorii chłopców nasi sportowcy wywalczyli II miejsce, ustępując tylko świetnie grającym zawodnikom z Działdowa, którzy reprezentują nasze województwo na turniejach ogólnopolskich. Skład drużyny: Miłosz Cegielski, Oskar Lempek, Sandra Michalska i Sandra Podsiad.

Dnia 10.10. 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Działdowie odbył się indywidualny, powiatowy turniej tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wśród dziewcząt wygrała Sandra Michalska, natomiast wśród chłopców w kategorii gimnazjalnej, najlepszy wynik osiągnął Miłosz Cegielski, plasując się na III pozycji po bardzo dobrych i stojących na wysokim poziomie grach. Wśród szkół podstawowych Mateusz Kostrucha w meczu o III miejsce musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, kończąc turniej na IV miejscu.