Strefa sponsora

Zostań naszym sponsorem

Już dziś możesz skorzystać z okazji i włączyć się w naszą inicjatywę!

W jej realizację wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na liczne potrzeby i cele Klubu gorąco liczymy na Państwa pomoc, wierząc, że dla Państwa będzie to wspaniała promocja i reklama.

Dzięki wsparciu naszego Klubu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju nie tylko jego członków, ale całej społeczności lokalnej.

Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.

Uczniowski Klub Sportowy UKS Uzdowo działa realizując cele pożytku publicznego w zakresie poprawy kultury fizycznej dzieci, młodzieży i dorosłych. Dokonując darowizny pieniężnej na rzecz naszego Klubu pomagają Państwo wyposażyć naszych podopiecznych w niezbędny do treningów sprzęt, a także dofinansować zorganizowanie eventów (zawody, turnieje itd), szkoleń oraz pokryć stałe wydatki.

W zamian za wsparcie dla Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS Uzdowo oferujemy:
• umieszczenie nazwy Państwa firmy i informacji o firmie na stronie internetowej klubu;
• umieszczenie dostarczonych przez Państwa ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych na miejscu treningów, zawodów, turniejów i innych eventów (w tym międzynarodowych);
• inne formy promocji i reklamy zaproponowane przez Państwa.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Piotr Kraśniewski:   p.krasniewski@uksuzdowo.pl, tel. +48 600 993 142

Anna Majewska:   a.majewska@uksuzdowo.pl, tel: +48 601 831 662