Dzień Otwarty UKS-u

Kochani!

Dokładnie 02-go grudnia 2017 roku w godzinach 10-12.00 odbył się I-wszy Dzień Otwarty Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS Uzdowo.

To w tym dniu mieliście okazję zobaczyć jak nasza kadra trenerska prowadzi zajęcia, a co więcej - sami mogliście uczestniczyć w próbnych treningach, zadać pytania dotyczące zajęć, a także zapoznać się z salkami i ich wyposażeniem.

Zajęcia były prowadzone w tym samym czasie w trzech sekcjach:
- szachowej, przy wsparciu 2 trenerów: p. Jacka Szczepaniaka i p. Zbigniewa Szymczaka,
- samoobrony Kempo Tai Jutsu: prowadzili sami członkowie Klubu z grupy zaawansowanej przy wsparciu mentalnym p. Piotra Kraśniewskiego,
- tenisa stołowego, przy wsparciu trenera p. Szymona Krzykowskiego.

W trakcie imprezy zaprezentowaliśmy wszystkim nasze nowe logo oraz wręczyliśmy nagrodę zwyciężczyni w konkursie na znaczek klubowy (logo) Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS Uzdowo p. Annie Ożga.
Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w galerii, a już niedługo dodamy filmik z uroczystości. Cierpliwości!

Frekwencja dopisała, mamy więc nadzieję, że podczas następnych Dni Otwartych będzie tylko lepiej. Dziękujemy Wam za obecność!

W tym miejscu wypada również podziękować społeczności naszej Wsi za wsparcie mentalne i "wypiekowe". Słodki poczęstunek to dzieło nie tylko rodziców członków Klubu, ale i "niezrzeszonych" mieszkańców wsi.

Zatem DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że widzimy się za rok!